У Києві провели обшуки у чоловіка, який записав відеозвернення до кандидата в президенти Володимира Зеленського, показавши ручний протитанковий гранатомет.

Цю інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив журналіст Олександр Дубинський.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, гранатомет, Зеленський, відеозвернення до кандидата

Читайте також: У штабі Зеленського пояснили як поборять корупцію: подробиці

«Цей «василь» вчора записав відео, в якому показав РПГ «муха» [ручний протитанковий гранатомет, — Ред.] і запитав у Володимира Зеленського, що це за предмет. І дав йому 24 години на відповідь. Відповіді не дочекався (не пройшло 24 години). Зате дочекався спецназу МВС», — написав він.

Також він опублікував фото і відео затримання. На відео чоловік пояснює співробітникам поліції, що служив раніше добровольцем і відстріляний РПГ привіз дітям до школи.

Нагадаємо, сьогодні поліція затримала активіста, який роздавав листівки проти Володимира Зеленського в центрі Києва.

“Підтримав просто флеш-моб наших військових, які задають просто питання нашому кандидатові в президенти. У мене є відео на телефоні, яке заблокували. Там ніяких загроз я не роблю. Я просто ставлю запитання кандидату в президенти як називається цей предмет (гранатомет)”, – заявив він додавши, що Зеленський не схожий на головнокомандувача.

На стіні в його квартирі висить портрет Гітлера.

Читайте також: “Суспільство зійшло з розуму”: Ольга Сумська вразила українців заявою про вибори