Російський пропагандист Євгеній Попов боягузливо мовчав на питання про те, чи планує він захищати честь свої дружини, пропагандистки Ольга Скабєєвої.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, пропаганда, Скабєєва, Євгеній ПоповЧитайте також: Скабєєва відкрито пообіцяла “зелених чоловічків” на виборах в Україні: “Ми вам влаштуємо “мирний” заїзд”

На полях Мюнхенської безпекової конференції ведучі «Прямого» Пітер Залмаєв та Тарас Березовець запитали у Попова чи буде він захищати ображену в ПАРЄ честь своєї дружини та пропагандистки Ольги Скабєєвої, яку штовхнули та чий рот назвали «змивним бачком».

У відповідь російським пропагандист боягузливо промовчав.

«Мовчання — золото. мені здається, що мовчання пана Попова коштує мільйони, не знаю рублів чи доларів, проте, не кажучи ні слова — він сказав все», — резюмував Березовець.

Нагадаємо, що у Парламентській асамблеї Ради Європи російська пропагандистка Скабєєва намагалася спровокувати українських депутатів. Вона провокативно й агресивно намагалася втручатись у спілкування Геращенко з українськими журналістами. Нардеп Борислав Береза фізично «прикривав» Геращенко та заблокував доступ до неї пропагандистам.

Пізніше голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров пригрозив депутату Верховної Ради Бориславу Березі «дзвінким ляпасом», якщо той не вибачиться перед російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою.

Крім того, Скабєєва намагалась зірвати ефір «Прямого» під час коментаря керівника української делегації, віце-президента ПАРЄ Володимира Ар’єва.

Разом з тим, представники України в ПАРЄ вже давно реагують на російську пропагандистку виключно насмішливо. Зокрема, український нардеп Олексій Гончаренко подарував їй туалетний папір із зображенням президент РФ Володимира Путіна. А в жовтні минулого року Олексій Гончаренко взагалі спілкувався з російською пропагандисткою в гумових рукавичках, нагадуючи про хімічну атаку Росії на екс-розвідника Сергія Скрипаля у Солсбері.

«На жаль, щоб спілкуватись з російськими журналістами, треба бути в костюмах хімзахисту, бо ви вбиваєте людей», — заявив Гончаренко тоді Скабєєвій.

Також члени української делегації Парламентської асамблеї Ради Європи зірвали прямий ефір російській пропагандистці Ользі Скабєєвій, яка 9 жовтня нахабно провокувала українських політиків у кулуарах ПАРЄ.