Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що президент України Володимир Зеленський втратив довіру народу до себе.

Джерело: інтерв’ю Лукашенка ЗМІ, яке оприлюднила його пресслужба

У Зеленського заявили, що в Україні має бути виключно президентська форма правління

Деталі: Журналіст з телеканалу глави політради ОПЗЖ Віктора Медведчука «112 Україна» під час питання сказав, що Зеленський вирішив не називати Лукашенка «президентом».

Насправді Зеленський про це ніколи не заявляв публічно — це робив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Пресслужба Лукашенка у повідомленні назвала Зеленського «українським артистом».

Пряма мова Лукашенка: «Володі Зеленському треба зараз побоюватися, щоб його не назвав хтось просто Зеленським, а не президентом. По-моєму, все до того йде. З 70% з гаком він обвалився недавно до 22-28-30%. Треба примудритися, щоб за півтора-два роки обвалити довіру до себе з боку народу. Тому грубо скажу: чия б корова мукала, а Зеленського — мовчала».

Деталі: Відповідаючи на інше питання, Лукашенко заговорив і про Україну: «Я часто Путіну кажу, що чудово розумію тебе. Втратити Білорусь – це значить, немає України, а під Смоленськом ще ракети малої дальності будуть виставлені … Навіть Україна здригнеться від такого плану!».

Довідка: «112 Україна» — єдине ЗМІ з України, яке брало участь в інтерв’ю Лукашенко. Інших українських журналістів до Білорусі або не пускають, або висилають звідти.