Скандальна російська рок-співачка Юлія Чичеріна, яка активно підтримує терористів “Л/ДНР”, сказилася через тимчасове блокування своєї сторінки в соціальній мережі Facebook.

 

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, погрози, фейсбук, Юлія ЧичерінаВона вибухнула погрозами як особисто засновнику компанії Марку Цукербергу, так і всьому Заходу, при цьому погрожуючи їм українцями. Відповідний пост з’явився на сторінці росіянки в інший соцмережі.

“Гей, Цукермани! За блокування будете відповідати, в наступній війні, напевно, не будемо вас рятувати більше від Гітлера”, — написала фанатка терористів.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic“Почекаємо, як піндоси, поки укрофашики будуть шкварити вас, із властивим їм садизмом, скручуючи колючим дротом”, — продовжила вона.

“Швидко розблокував і покаявся в свою Тору або куди ти там каєшся, в китайську спідницю своєї дружини, яка не факт, що вже не трансгендер”, — звернулася Чичеріна, очевидно, до Цукерберга.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Як повідомлялось, недавно Чичеріна розповсюдила безглузду заяву в мережі, нібито на Донбас прибули “мисливці за бабусями” з Прибалтики.

Читайте також: Нємцов за день до своєї смерті напророкував Путіну долю Гітлера: відео