Нардеп Нестор Шуфрич представляє партію, яка є інструментом інформаційного впливу Кремля в Україні. Про це заявив головний редактор Юрій Бутусов у суперечці з Шуфричем під час ефіру програми «Право на владу» на телеканалі «1 + 1».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Бутусов, Шуфрич, пропаганда, Кремля в Україні

Треба знати: Свого часу вони вже розпалили пожежу в Україні. Бездіяльність влади дає їм шанс повторити зроблене

«Виступи Нестора Шуфрича на українському телебаченні — це, для мене, завжди такий майстер-клас про те, як Росія веде інформаційну війну в Україні. Це класичний і дуже чіткий випадок — все видно. Потрібно нагадати — лідер партії Нестора Шуфрича регулярно їздить до Москви.

Перед виборами по всіх російських каналах показують, як він зустрічається з Путіним, з урядом російським. Його засипають компліментами, і Росія в інформаційному полі розкручує партію Нестора Шуфрича. Путін дав гроші для купівліи Медведчуком трьох телеканалів … і на телеканалі «НАШ», який йому належить, Зеленського мочать щодня … Гнучка багаторівнева стратегія — там вони проросійська партія, тут — вони за те, щоб все було в Україні.

Один телеканал каже: «Зеленський — виплодок пекла», а тут він говорить — ми щиро підтримуємо президента — він молодець … Несторе Івановичу, ви Медведчуку маєте сказати, що коли він у Москву поїде до Путіна, нехай він не сидить, як зайчик і з усім погоджується, а скаже: «Путін, через тебе … Ти посилаєш туди своїх солдатів … Припини вбивати українських солдатів, скотина», — сказав Бутусов Шуфричу.

Хомчак і Аваков анонсували початок розведення в Петрівському