Фракція БПП вимагає публічної інформації про політичні та фінансові домовленості Юлії Тимошенко з Ігорем Коломойським.

БПП, Тимошенко, Коломойський, фінансові домовленості

Про це народний депутат, голова фракції партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив під час виступу у парламенті, повідомляється на сайті «Солідарності».

12 березня з трибуни Верховної Ради Герасимов відтворив запис телефонної розмови Тимошенко з Коломойським, який був оприлюднений напередодні у ЗМІ.

«Зараз всі обговорюють цей запис, але для нас у цьому записі немає нічого нового. Він демонструє те, що ми дуже добре знаємо: у Ігоря Валерійовича Коломойського є два кандидати на вибори – Зеленський і Тимошенко», – зауважив Герасимов.

Нардеп підкреслив, що давні зв’язки Тимошенко та Коломойського – «секрет Полішенеля», і бюджет вже неодноразово розраховувався за їхні політичні союзи.

«Походження цього запису незрозуміле, але достовірність сумніву не викликає. Він вчергове демонструє подвійні стандарти: на публіку – нещирі погрози олігархам, а за лаштунками – цілування в ясна. Юліє Володимирівно, суспільство втомилося від вашої постійної брехні, яка стала вашою візитівкою як старого політика. Ви вже 25 років в політиці боритеся з олігархами. Починали з Лазаренка, завершуєте з Коломойським»,– зауважив народний депутат.

«Ми вимагаємо публічної інформації про політичні та фінансові аспекти ваших домовленостей з Коломойським», – наголосив Герасимов.