Під час відвідування візиту президента командування не вимагало від військовослужбовців здати зброю, а Порошенко не побоявся живого спілкування з солдатами і офіцерами. Але у відповідь озвучив тези, вже не раз звучали на різних виступах.

Про це написав у соцмережі Facebook Денис Шеломіенко: “азовець”, поспілкувався з Петром Порошенком під час візиту президента в зону ООС, повідомляє Цензор.НЕТ.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, ООС, Порошенко, візиту президентаЧитайте також: Вінник: за Постановою Уряду Тимошенко було відчужено надзвичайно велику кількість військового майна

“Потрібно віддати належне, П не з лякливих: зброю в зброярки не здавали, патрони і магазини не забирали. Тобто при бажанні можна було, ну те, про що ви подумали”, – зазначив Шеломіенко.

За словами військовослужбовця, президент не побоявся прямого спілкування, але на питання відповідав стандартно.

“Знову віддаю належне, була жива розмова. Я очікував що П видасть “стандартну мову” і поїде, але ні, вислухав досить гострі питання, в тому числі і про Свинарчука. Але відповіді на них були “скриптами”, я вже це не раз чув на відео його виступів – завчені тези, щирості мало”, – стверджує військовослужбовець.

За словами Шеломіенка, Порошенко заступився за “Азов”.

“Азов – НЕ пси Авакова, не мої пси і не будь-кого. Цей військовий підрозділ захищає країну. Хто дозволяє собі такі висловлювання – працює на дискредитацію військового підрозділу, що захищає країну”, – цитує військовослужбовець президента.

“Зустріч була холодною, він прекрасно розумів, що тут “не клуб його друзів”. Нервував, пару раз підвищував голос”, – зазначив Шеломіенко.