Міжнародний комітет Червоного Хреста відправив на непідконтрольну частину Донбасу чергову партію гуманітарного вантажу, але бойовики його не пропустили.

Про це повідомляють на сайті Держприкордонслужби.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, гуманітарна допомога, Донбас, бойовики, Червоного ХрестаЧитайте також: У Путіна відхрестилися від допомоги терористам «Л/ДНР»: названа причина

«Через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України пішли чотири вантажівки від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для жителів Донецької і Луганської областей прямувала гуманітарна допомога вагою 83 тонни. При цьому бойовики збройних формувань РФ, без пояснення причин, на тимчасово окуповану територію не пропустили три вантажівки, які повернулися на підконтрольну Україні територію», — йдеться в повідомленні.

Раніше, 7 лютого, МКЧХ направив у Донецьку і Луганську області 96,7 тонни гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, Росія з початку поточного року не відправляла свій так званий «гумконвой» в ОРДЛО. У Кремлі пояснили це тим, що «там просто відбувається оцінка потреб». Росія не дозволяє наглядовій місії перевіряти продукцію, що постачається в ОРДЛО як «гумдопомога» або стежити за її розвантаженням, тому що під виглядом «гумконвоїв» ввозять товари для бойовиків.