Глава МОЗ Максим Степанов назвав основні причини збільшення кількості хворих на коронавірус в Україні. За його даними, зростання є наслідком богослужінь в селах та недотримання карантину в громадському транспорті.

Міністр розповів про це на традиційній селекторній нараді у Володимира Зеленського. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, МОЗ, Степанов, хворих на коронавірус

Коронавірус в Україні: уряд оприлюднив нові правила адаптивного карантину

Причини зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні

  • Головною причиною зростання кількості хворих на заході України, особливо в селах, є богослужіння. Такі результати показали епідеміологічні розслідування.
  • Другою основною причиною є громадський транспорт, а також переміщення людей у зв’язку з відпочинком.
  • Крім того, міністр повідомив, що велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

 

Що буде з карантином

Володимир Зеленський сподівається, що адаптивний карантин в Україні буде дієвішим, коли влада зможе підібрати відповідні заходи контролю щодо кожного населеного пункту.

Головне – максимальна локалізація розповсюдження інфекції. Ми мусимо уникнути пікових навантажень,
– наголосив президент.

Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що зараз з правоохоронцями узгоджують питання впровадження епідеміологічного контролю за правилами адаптивного карантину. На його думку, це буде ефективним способом.

Коронавірус у ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак повідомив, що ситуація із запобіганням поширенню COVID-19 у зоні проведення ООС стабільна та контрольована.

Яка ситуація з коронавірусом в Україні

  • В Україні черговий антирекорд. За минулу добу коронавірус виявили у 1 172  осіб. На жаль, 16 людей померли. Натомість 556 пацієнтам вдалося одужати.
  • Станом на 30 липня Київ та 12 областей не можуть перейти до послаблення карантинних обмежень.

Найбільше нових випадків виявлено на Львівщині – 145, на Івано-Франківщині – 123.

У Києві та в Одеській області зафіксували по 101 випадку захворювання.

 

Найбільше летальних випадків (6) минулої доби сталося на Закарпатті. Ще троє людей померли від COVID-19 в Івано-Франківській області, по 2 – у Києві й на Одещині. Іще по одній людині померло в Київській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

30 липня в Україні виявили 1 090 випадків коронавірусу.

Рекордні 1 197 випадків було підтверджено 29 липня.

  • 22 липня уряд ухвалив рішення продовжити в Україні адаптивний карантин до 31 серпня.

В Україні регіони з 1 серпня поділять на зони:

  • червону;
  • жовту;
  • помаранчеву;
  • зелену.

 

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy