Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що до нього приходили представники «смотрящих» і просили не знімати главу КМДА з посади взамін на фінансову винагороду.

Про це він заявив під час брифінгу у вівторок.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, КМДА, смотрящие, Богдан, Кличко, фінансову винагороду

Читайте також: Порошенко: ми будемо в жорсткій опозиції до спроб розвернути країну назад в бік Росії

«До мене підходив один з адвокатів так званих «смотрящих» і висловив пропозицію, оскільки робота з бюджетом міськради дозволяє отримувати їм 40 млн доларів на рік, він попросив не чіпати главу міської адміністрації і запропонував розділити цей дохід навпіл. Я не був готовий до такої розмови і не зафіксував її, але передам дані про неї правоохоронним органам», — сказав Богдан.

Водночас він зазначив, що в 2014 році Кличко був призначений головою КМДА на підставі зміни президента і певних політичних домовленостей, проте тепер не хоче йти з посади за цією ж нормою.

Мер Києва Віталій Кличко назвав інформацію, оприлюднену на пресконференції керівником Офісу президента Андрієм Богданом, добіркою пліток і маніпулятивних домислів.

«Коли такі речі говорить керівник Офісу президента — це видається, як мінімум, дивним і некомпетентним. Ця пресконференція нагадувала «байки зі склепу» — добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше, — зазначив Кличко. — Усі свої, як ви думаєте, «страшилки», пане Богдане, передавайте до правоохоронних органів. І не ганьбіться подібними «інформаційними виступами»! Ви ще й законами і Конституцією маніпулюєте», — підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також: Середня зарплата українців досягла $400

Він іще раз наголосив, що кияни обирають владу, на яку покладають відповідальність за все, що відбувається в місті. А спроби розділити посади мера та голови КМДА є намаганням позбавити громаду права впливати на процеси управління столицею і наступом на місцеве самоврядування.