Керівник департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк заявив, що ситуацію в Україні дестабілізують близько 7 тисяч співробітників спецслужб РФ

Про це Вітюк заявив у ток-шоу одного з українських телеканалів.


“Сьогодні з території Російської Федерації по Україні працюють близько 7 тис. співробітників спецслужб. Це відносно дестабілізуючого і розхитуючого”, – заявив Ілля Вітюк.

За словами спецслужбовця, Департамент кібербезпеки СБУ з початку року припинив роботу приблизно 20 ботоферм, які мали понад 150 тисяч акаунтів, а також заблокував 15 розгалужених мереж антиукраїнських агітаторів.

“Це нібито 150 тис. осіб, які щось коментують, репостять, пишуть і дають оцінку подіям. Нами була проведена безпрецедентна спецоперація проти хакерської групи “Армагедон”, яка штатно перебувала в ФСБ Росії і діяла з території Криму”, – сказав Вітюк.

Нагадаємо, у “ДНР” обмежили в’їзд в Україну дітям старше 14 років. Через ці дії бойовиків діти не зможуть своєчасно подавати документи для вступу до навчальних закладів.

Раніше СБУ затримала агента терористів “ДНР”, який прикривався статусом партнера ООН. Агента ворожої спецслужби затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

До слова, звільнений Зеленським “беркутівець” приєднався до терористів “ДНР”. Ідеться про  колишнього бійця підрозділу “Беркут” Сергія Зінченка, якого звинувачували в розстрілах на Майдані й передали в рамках обміну полоненими на окуповану територію.