Громадянин Білорусі Костянтин Фофанов зізнався, що воював в рядах терористів ЛНР і особисто переганяв з Росії на окуповану територію України військову техніку.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, білорус, найманець, Донбас, Росія, Костянтин Фофанов«Приїхав на Донбас і потрапив в батальйон бойовиків «Зоря», яким на той час керував майбутній ватажок угруповання ЛНР Ігор Плотницкий. Першим завданням стала переправлення бронетранспортера з селища Світанок Ростовської області», — розповів 60-річний білорус, повідомляє «Донбас.Реалії».

Саме ця бойова машина відображена на знімках найманця в його телефоні і в базі «Миротворець».

При цьому сам Фофанов запевняє, що на Донбасі займався радіоелектронної боротьбою і людей не вбивав.

Також він говорить, що в рядах бандформувань більшість складають росіяни та місцеві, але також є білоруси і представники інших національностей.

У Кремлі заявили, що не бачить сенсу проводити зустріч учасників «нормандської четвірки» поки не виконані домовленості про розведення сил на Донбасі. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на форумі «Територія сенсу» у Володимирській області повідомив, що разом з начальником російського Генштабу Валерієм Герасимовим недавно відвідав Берлін і Париж, де запропонували провести чергову зустріч в «нормандському форматі» на вищому рівні.