Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс і його дружина Мелінда повідомили про розлучення після 27 років подружнього життя.

Відповідне повідомлення з’явилося на сторінці мільярдера у Twitter в ніч на вівторок, 4 травня.

Білл Гейтс розлучається із дружиною Меліндою після 27 років шлюбу

Згідно із заявою, подружжя вирішило розірвати шлюб “після тривалих роздумів і великої роботи над відносинами”.

“Ми виховали трьох неймовірних дітей і створили фонд, який працює у всьому світі для забезпечення людям здорового, продуктивного життя”.

“Ми продовжуємо поділяти віру у спільну місію і працюватимемо у фонді, але ми більше не віримо, що зможемо разом зростати як пара”.

Мелінда та Білл Гейтси також попросили не порушувати їх особистий простір в той час, коли вони розпочинатимуть своє нове, окреме життя.

Білл Гейтс є не лише одним із найбагатших людей у світі, а ще й відомим філантропом.

За даними податкової декларації, їхній фонд має активи на суму понад 51 млрд доларів.

Білл і Мелінда Гейтс познайомилися в 1987 році в компанії Microsoft, яку Білл Гейтс заснував і в той час працював на посаді генерального директора.

Білл та Мелінда одружилися на Гаваях 1 січня 1994 року. На той час йому було 38 років, а їй – 29. Подружжя має трьох дорослих дітей – 25-річну доньку Дженніфер Кетрін, 21-річного сина Рорі Джона та 18-річну дочку Фібі Адель.

Протягом останнього року Гейтс через свій фонд долучився до боротьби з Covid-19 та зусиллях з розробки і розповсюдження вакцин по всьому світу.

Станом на грудень 2020 року фонд виділив 1,75 мільярда доларів на боротьбу з пандемією.

Нагадаємо: Засновник Microsoft мільярдер Білл Гейтс заявив, що наступна пандемія може бути в десятки разів гірше, ніж та, яку приніс вірус SARS-CoV-2.

Як відомо, Білл Гейтс зі статком близько 130,5 мільярда доларів займає четверте місце в списку найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.