На технологічній виставці в Китаї засновник Microsoft Білл Гейтс показав «унітаз майбутнього», який може працювати без води і підключення до каналізації.

Свою доповідь на виставці Гейтс зробив, стоячи на сцені з банкою фекалій.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Білл Гейтс, нові технології, унітаз майбутнього“Завдяки унітазам нового типу відходи просто не потраплятимуть у каналізацію. Це, за прогнозом Гейтса, … заощадить людству понад 233 мільярдів доларів на охорону здоров’я (приблизно стільки щороку витрачають на лікування діареї, холери та інших подібних розладів або інфекцій)», — йдеться в повідомленні.

Крім того, Гейтс зазначив, що в екскрементах часто містяться шкідливі бактерії і яйця паразитів, які пізніше можуть потрапити в питну воду. За його словами, через них щороку помирає приблизно 500 тисяч дітей у віці до п’яти років.

Читайте також: Макрон виступив за створення європейської армії: Європу потрібно захистити від Росії, Китаю і навіть США

Гейтс вважає, що показані на виставці новинки стали головним досягненням в області санітарії за останні 200 років.

“10 років тому я і уявити не міг, що буду стільки знати про какашки. І я вже точно ніяк не міг подумати, що Мелінді доведеться просити мене утриматися від розмов про туалети і фекальні осади за обіднім столом», — заявив він.

Гейтс пообіцяв, що поліпшені унітази коштуватимуть близько 500 доларів і можуть стати новим загальносвітовим стандартом. В першу чергу вони призначені для житлових будинків та шкіл.