Президент Петро Порошенко «замовив» фізичне усунення лідерів «Національного корпусу». Про це на брифінгу заявив лідер Нацкорпуса, позафракційний нардеп Андрій Білецький.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Національний корпус, Андрій Білецький«Вони також готують фізичні напади і готують фізичні усунення. Я назву конкретні імена і прізвища, нехай подають до суду, я на 100 відсотків упевнений в цій інформації. Замовником в цій історії виступає Порошенко, виконавцем виступає Віктор Юнусович Кононенко на псевдо «Латиш». Це співробітник СБУ, який свого часу організовував побиття за часів Януковича черкаських майданівців. Організовував репресії проти майданівців, які потім відбілили через участь в АТО. А тепер він формально виконує функції захисту національної державності, але в реальності його не хвилює ні Медведчук, ні п’ята колона, його хвилює виключно люди, які виступають виключно проти режиму Порошенко », – заявив він.

За словами Білецького, він «через Іллю на псевдо «Кочівник», відповідає за зв’язки з порошенківським криміналітетом».

«Через нього буде зроблено замовлення на кримінал. На знищення або фізичний тиск на лідерів руху. Орденоносець Порошенко «Нарик» буде давати своїх бійців на цю історію. Ми ці плани прекрасно знаємо і попереджаємо віруючого орденоносця Аліка, Кононенко і так далі, що нам на це наплювати. Ми пройшли війну, більшість пройшли Майдан, ми фронтовики і ветерани і я б 10 разів подумав над тим, як брати такі замовлення Порошенко », – заявив нардеп.

«Але якщо ці речі стануть реальністю, я переконаний, що ймовірність цього досить висока, то вся країна буде знати замовників, а також організаторів і виконавців цієї історії», – додав він.

Прес-конференція в Інтерфакс-Україна: чому ми протестуємо, наші вимоги, анонс подальших акцій.

Читайте також: Тимошенко вимагає, щоб Порошенко знявся з виборів, і погрожує карою