Представники полку «Азов» влаштували тур до Золотого на Луганщині, в який запросили ветеранів, добровольців та волонтерів, аби зупинити розведення сил. Одного з ветеранів Олексія Бика зупинила поліція, бо він перебуває у розшуку за статтею «Розбій».

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Азов, Луганщина, зупинити розведення

Комбат УДА: Там, де Зеленський відведе війська, ми заведемо тисячі

На блокпосту перед Слов’янськом колону зупинили й деякий час не пропускали через нібито негласне розпорядження. У зв’язку з цим волонтери та ветерани перекрили рух транспорту, сівши посеред дороги.

Після цього колону пропустили, але поліція при перевірці документів зупинила Олексія Бика, учасника подій Євромайдану, який також воював на сході у складі Правого сектору. Дані чоловіка є у базі розшуку правоохоронців — його розшукують за статтею «Розбій» ще з 2014 року.

 

Сам Бик зазначив, що весь цей час вів публічну активність, не переховувався і навіть не знав про розшук.

 

Колона рушила далі до Золотого, але частина людей залишились з Биком. Поліцейський, який повідомив про розшук ветерана, поки не може вирішити, чи затримувати чоловіка.

Важливо! Андрій Піонтковський: У Кремлі ейфорія: вони запустили одночасно два сценарії по Україні

 

Через інцидент черга до блокпоста у Кремінній розтягнулась на кілометри.

 

О 13:20 добровольців пропустили через блокпост і ті попрямували до місця розведення у Золотому, повідомляє Громадське у Twitter.

 

Раніше лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що ветерани ООС залишаться в Золотому, навіть якщо будуть виведені війська.

Пізніше в поліції заявили, що майже всі ветерани «Азову» поїхали із Золотого.

Нагадаємо, відведення сил біля Золотого було заплановано на 7 жовтня, але обстріли бойовиків його зірвали.

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. Також у Генштабі уточнили, що війська ЗСУ відійдуть на позиції 2016 року.

Росія хоче посадити Київ на прямі переговори з «ватажками» окупованих територій, – експерт