Один з авторів нещодавно знесеного у Львові Монумента слави архітектор Аполлон Огранович помер у неділю, 3 березня. Дата смерті збіглася з остаточним знесенням його монумента.

Про це повідомляє користувач Анатолій Короленко на своїй сторінці в Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Львів, Монумента слави, ОграновичМонумент не могли знести протягом кількох днів. Дата остаточного знесення пам’ятника співпала з днем смерті одного з його авторів.

Аполлон Огранович народився 23 травня 1942 року. У 1945 році сім’я переїхала до Львова. Співавтор низки пам’ятників у Львові. Він відомий тим, що спроектував Монумент Бойової Слави Радянських Збройних Сил на вулиці Стрийській (у співавторстві), пам’ятник Слава труду в Радехові (1973, скульптор Яків Чайка), проект реконструкції головної пошти на вулиці Словацького, 1 у Львові (1973 — 1975, реалізований не повністю), пам’ятник на вулиці Пекарській, 52, у Львові, в честь подвигу радянських медиків у Другій світовій війні (1975, скульптор Іван Кушнір).

Нагадаємо, 3 березня у Львові знесли 30-метровий Монумент слави. Повідомлялося, що перед цим його не могли знести два дні. Складність була в тому, що всередині конструкції — металева основа.