Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагадав Офісу президента заяву радника голови ОПУ Олексія Арестовича, що «АТО — це курорт для хлопчиків», та рекомендував прибрати його з посади.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Мій товариш, військовий, матюкаючись, надіслав мені цей рідкісної гидоти ролик Арестовича. Якогось радника, члена, спікера і так далі… Я рідко, особливо останнім часом, даю поради тим, хто їх не потребує, але… у цьому випадку хочу порадити: Шановний Офіс президента, навіть якщо ніхто з вас не віруючий — зберіть пальці в знамення — перехрестіть хвороби — потім себе — і пошліть цього персонажа… подалі. Чи не підставляйте країну і президента», — наголосив Аваков.

Він зазначив, що фантазії Арестовича — від перейменування України в Русь-Україну чи заяви про АТО та війну, як і багато інших перлів – впливає на ставлення до влади.

«Я думаю, ці слова самозакоханого пустоцвіту побачать у кожному будинку учасника АТО… і шкода, якщо побачать у будинку загиблих бійців… Мерзотник, зі смішком розповідає між іншим про загибель на війні наших солдат», — сказав ексміністр.

Аваков вважають, що українці дадуть таким заявам оцінку.

«А ось чи може такий персонаж представляти Україну в різних офісах і організаціях — питання не до суспільства. Упевнений, що реакція керівників країни, після перегляду цього ролика, буде негайною, — додав він.

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович запропонував перейменувати Україну на Русь-Україну.