Реакція Ігоря Коломойського на номер студії «Квартал 95», в якому пролунала пісня про згорілий будинок ексголови НБУ Валерія Гонтаревої, підтверджує невипадковість глузування. Таку думку висловив депутат від партії «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Квартал, Зеленський, Гонтарева, Володимир Ар'єв

«Браво»: Коломойському дуже сподобався номер «Кварталу» щодо підпалу будинку Гонтаревої

«Сьогодні свідома частина суспільства обурилася діями «Кварталу» — але є ті, хто аплодує цьому дійству. Адже для них Гонтарева «винна» в їхніх безголових кредитах у доларах «по 8», у жадібності до роздутих відсотків депозитів у схематичних збанкрутілих банках. І цинічне «браво» від Коломойського підтверджує невипадковість цієї насмішки. Одних об’єднує справедливе обурення, тому що для бруду використовували символ. Зловтіха об’єднує інших — диви, як їх зробили ще раз!

Через висміювання суспільству намагаються нав’язати уявлення про «справедливість» без моралі. Коли всі засоби добрі, стираються межі пристойності і людяності для вивільнення інстинктів і примітивних рефлексій. Знелюднити і принизити одних при одночасному піднесенні інших. Стиль «Кварталу» якраз такий: висміювання і катарсис з пафосним посилом наприкінці. Саме цю технологію використовували більшовики перед заходом в Україну в 1918-20 роках, саме ці засоби використовуються для створення внутрішнього протистояння на потрібній території. Саме тому для цього беруть не районний хор самодіяльності, а символічний, заснований гетьманом Скоропадським у 1918-ому, в один час з симфонічним оркестром і українською Академією наук, хор імені Григорія Верьовки. І ганьба, що керівництво цього символу не має сміливості сказати «ні»», — написав Ар’єв у фейсбуці.

На думку депутата, зараз відбуваються процеси розколу суспільства, схожі на 2004 або 2013.

«Те, що вся ця історія асоціюється з президентом і його бізнес-партнером, є неприпустимою обставиною. Адже вони беруть участь у розколі. Справжньому, послідовно створюваному і глибокому, а не придуманому завсідниками соцмереж під гаслом «Не нагнітай!». Ця історія повинна мати відповідні наслідки і для «жартівників», і для підспівувачів, якщо ми не хочемо, щоб інші наслідки були для країни і розкол суспільства продовжився», — зазначив Ар’єв.