Позаштатний радник керівника Офіса президента Олексій Арестович вважає, що Володимир Зеленський має «пожертвувати» іміджем, щоб піти на другий термін.

Про це він сказав в ефірі антиукраїнського телеканалу «Наш».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media
Коли Зеленський обіцяв один термін, він був кандидатом, а зараз він — президент, сказав радник Єрмака

«Це (йти на один термін) пообіцяв кандидат у президенти. А зараз він президент. І тут питання — цю обіцянку не виконати, або не виконати цілу низку обіцянок, 40 штук», — сказав Арестович.

«Уявіть, що ви прийшли в телевізійний проєкт і сказали: «Я буду один сезон». А потім виявилося, що на вас стільки заведено і що проєкт рухне, якщо не буде виконано багато речей — художніх, телевізійних, люди позбудуться роботи. І ви скажете: «Я буду чесний до кінця, виконаю обіцянку, піду». А те, що 50 людей залишаться без роботи й не буде виконаний проєкт — ну, це ж таке», — заявив радник керівника ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп «Слуги народу» збрехав, пояснюючи мільйонні статки матері – ЗМІ

«Якщо одного терміну тобі забракло, щоб виконати задумане, щоб змінилася країна, треба пожертвувати своїм іміджем, як людини, яка виконує обіцянки, і піти виконати інші обіцянки», — сказав Арестович.

«Президент вирішуватиме (чи балотуватися. — Gazeta.ua). Але я бачу, що ми просто не встигаємо виконати все те, що спланували», — заявив радник Єрмака.

На президентських виборах 2019 року Зеленський обіцяв, що балотується на один термін.

«Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього. Торгувати принципами, репутацією, країною заради збереження влади не буду. Буду чесним і відданим Україні. Передам її в руки нового покоління політиків», — ідеться в передвиборчій програмі кандидата на пост президента Володимира Зеленського.