З українського законодавства необхідно прибрати термін «гендер» і повернутися до «чоловічої і жіночої статі».

 Турчинов, гендер, стать, законодавство, заява

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на засіданні IV Всеукраїнського форуму сім’ї, зазначивши, що таким чином потрібно захистити Україну від руйнування і морального занепаду, передає «Українська правда».

«Сім’я – цей благословенне єднання чоловіка і жінки для продовження життя і існування людства. Ця позиція чітко прописана в Конституції нашої країни. Тому спроби підмінити в українському законодавстві, нормативно-правових актах дві людських статі сотнею вигаданих гендерів суперечать нашій Конституції, християнській моралі та є наступом на традиційні для нашої країни цінності», — сказав він.

За словами Турчинова, сьогодні «прикриваючись захистом прав людини, суспільству нав’язують ідеологічний антихристиянський штамп».

«Ми повинні прибрати ідеологеми з наших законів, відновивши використання терміна «стать» замість нав’язаного нам штучного терміну «гендер», — підкреслив секретар РНБО

Він додав, що розвиток і захист інституту сім’ї повинні стати пріоритетом державної політики.

«Переконаний, що всі ці завдання ми здатні разом реалізувати, зберігаючи стратегічний пріоритет європейської та євроатлантичної інтеграції. Більш того – допомагаючи країнам ЄС зберегти християнський фундамент, який свого часу став основою їх розвитку та безпеки», — підсумував Турчинов