Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов розповів, що захоплення півострова відбулося під особистим керівництвом президента РФ Володимира Путіна.

Крим, Аксенов, Путін, захоплення півострова, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Про це Аксьонов заявив під час святкового заходу на честь 5-ї річниці анексії Криму. За його словами, Крим став «частиною РФ» завдяки мужності його жителів та особисто Путіну.

«Упевнений, що все це сталося, звичайно, завдяки волі кримчан, мужності кримчан, тих, хто в 2014 році зробив свій історичний вибір, за підтримки всіх громадян РФ, за підтримки всіх органів влади РФ — законодавчої, виконавчої — і, звичайно, під керівництвом нашого президента, нашого лідера Володимира Володимировича Путіна», — розповів Аксьонов.

Читайте також: Севастополь і Крим. Як Росія анексувала півострів. Відео

«Ми вирішували питання цивілізаційного вибору. Ми хотіли бути разом з історичною батьківщиною – Росією. Ми не ставили умов і нічого не вимагали. Але нічого б не вийшло, якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і не ухвалював особисто рішення, від яких залежали долі кримчан та севастопольців. Рішення президента врятували нам життя. Дякуємо йому. Дякуємо росіянам, дякуємо силам спецоперацій, усім, хто був тут і брав участь у забезпеченні безпеки проведення референдуму», — сказав «глава» Криму.

«Насправді це була унікальна операція. Все відбулося настільки швидко, зухвало і нахабно, що наші опоненти не встигли оговтатися», — додав він.

Також Аксьонов заявив, що під час захоплення півострова його жителі знали, що Росія не «дасть скривдити» їх.

Читайте також: Змушували голосувати прямо на вулиці — сьогодні п’ята річниця окупації Криму