Одіозна екс-регіоналка Олена Бондаренко влаштувала скандал на кремлівському телебаченні, відстоюючи інтереси Росії. Вона обурилася через те, що Україна хоче співпрацювати у військовому плані із Заходом і відгороджується від країни-агресора.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, пропаганда, Росія, Олена БондаренкоЧитайте також: В Україні не буде змін поки це не усвідомить кожен громадянин!

Бурхливими обуреннями вона вибухнула в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».

«Україну хочуть взяти голими руками, нічого не надавши натомість! Але я хотіла б запитати у цих патріотів-лібералів, які говорять про якусь незалежність, свободу: а чому коли ти вважаєш свою країну незалежною, вільною ти не допускаєш думку тільки про проліт російських літаків? А якщо там з’являться американські?» — нервово запитала вона.

Бондаренко також заявила, що під виглядом боротьби за незалежність українцям нібито пропонують зробити «раболіпний вибір пана».

«Тобто ми не хочемо, щоб над нами літали російські літаки, але у нас американці топчуть ногами зараз Львів, Київ, Донбас! Нормально! Скрізь присутні військові інструктори!» — скипіла екс-соратниця Януковича.

Раніше Бондаренко назвала “вбивцями” нинішню владу країни.