У найближчі десять років може розпочатися війна США з Китаєм. Про це заявив колишній командувач американськими сухопутними військами в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес, повідомляє Česke Noviny.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, війна, США, Китай, Одеса, Бен ХоджесЧитайте також: Саакашвілі: «Повернуся в Україну 1 квітня — одразу після поразки Порошенка»

“Я сподіваюся, що я помиляюся, але існує така траєкторія, і коли я прислухаюся до того, що робить Китай, коли прислухаюся до того, що кажуть китайські комуністичні лідери, то знаю, що тут цілком може бути конфлікт”, – сказав він.

За його словами, США потрібні союзники з Європи, Канади та Австралії. Що ж стосується НАТО, то Альянсу бажано продемонструвати свою силу Росії. Німеччина, вважає генерал, повинна краще фінансувати оборону, оскільки є дуже важливою ланкою колективної безпеки.

Крім того, НАТО має посилити свої позиції в Чорноморському регіоні.

“Це область, де Росія здійснює найбільшу і саму сильну агресію. Якщо Захід не зробить нічого з анексією Криму, цілком можливо, що Одеса буде наступним містом, яке буде окуповано, і, можливо, також Румунія”, – додав Ходжес.

Раніше екс-ватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін повідомив, що в 2014 році в Харкові і Одесі повинні були відбутися так звані «референдуми про приєднання» до Росії.