Володимир Воловодюк, Таїсія Гайда, Юрій Хорт – керовані активісти  в боротьбі екс-гаранта за владу у Вінниці. Чому вони і чому саме вуха Порошенка стирчать у намаганні зірвати призначення нового Губернатора?

На позачергових парламентських виборах партія Порошенка отримала рекордно низьку підтримку у Вінницькій області. В області, на яку Порошенко покладав великі сподівання. Тут у нього цукрові і молочні заводи ще з 96-ого року, тут і гектари землі.

До останніх парламентських виборів саме ця область годувала Порошенка, і саме звідси почалася його політична кар’єра. Саме тут він виграв свої перші вибори депутата на 12 одномандатному окрузі.

Сьогодні ж будь-яка активність гаранта у Вінниці супроводжуєтьсявикриками “ганьба”. А між ним і прем’єр-міністром, людиною, яка в регіоні після Слуги Народу отримала найбільшу підтримку виборців, і взагалі, пробігла “чорна кішка”. У двох політиків публічний конфлікт. Порошенко втратив і контроль і підтримку колись любого регіону. Але, якщо із втратою підтримки він ладен змиритися, то втрачати над регіоном контроль не збирається.

Примітно, що першим, хто не погодився з рішенням Зеленського був саме міністр-соціальної політики – Павло Розенко. Він же депутат під №39 в списку партії “Європейська Солідарність” (колишня БПП). У своєму FecebookРозенко перший і єдиний, хто публікує допис в якому звертає увагу на те, що чинний Президент не проводив конкурс на посаду Голови Вінницької облдержадміністрації.  Нібито, відбір кандидатів було здійснено таємно…

Слова міністра не мають жодного підгрунття, оскільки Законом визначено, що людину на посаду Голови ОДА призначає і звільняє саме Президент. Тобто, тільки Президент визначає, кому довірити керування областю.

Президент Зеленський отримав кредит довіри в 72%. Його рішенню довіряють люди. Якщо ж у кого і виникає сумнів – то тільки у ображених політиків. Рішення логічне – давати кермо не людям екс-гаранта, який обкрадав власну армію, а знайти управлінця серед менеджерів, які вже сьогодні показують ефективну роботу на місцях.

Рішення Зеленського Порошенку не сподобалося і єдине, що йому спало на думку, через міністрів, а разом з цим і депутатів від його партії, піддавати сумніву призначення нового Голови ОДА. Саме тому, на 23 серпня кілька активістів, раптом, вирішують провести мітинг. І, що цікаво, причина мітингу повністю збігається із висловами пана Розенка.

І кого ми побачимо на анонсованому мітингу?

Володимир Воловодюк. Співзасновник ГО “Медіа-центр” “Власно”, до слова, видання, яке і анонсувало мітинг. А також, очільник Вінницького обласного осередку політичної партії «Громадський Рух «Народний контроль». Лідер цієї партії Добродомов балотувався свого часу від партії Удар Кличка. А Кличко, до слова, разом із Порошенком в 2014-ому їздили на таємну зустріч до Відня до проросійського олігарха Фірташа. Тобто теж афільований до екс-гаранта.

Таїсія Гайда. Це та журналістка, яку політик Віктор Малиновський, звинувачував, що вона вкрала 60 тисяч гривень із “каси Майдану”. А потім, вона стала волонтером і збирала гроші на рятування давно померлої собаки. А разом із новою діяльністю волонтерки – розрахувалася за всі кредити і купила новеньке авто.

І Юрій Павленко (Хорт).Засуджений радикал. Буквально ще вчора рвав портерти Порошенка, а сьогодні поширює на своїй сторінці Facebookдописи депутата від Європейської Солідарності Павла Розенка.

Примітно, що Хорт член Партії “Патріот”, яка належить Миколі Голомші, замгенпрокурора, який до сьогодні працював разом з кумом Порошенка Юрієм Луценко.

Отже, завтра відбудеться не мітинг справжніх вінничан, а мітинг імені невдоволеного Петра Порошенка.