У СІЗО життю колишнього народного депутата Сергія Пашинського загрожує небезпека. Про це заявив адвокат Пашинського Андрій Федур, повідомляє «Радіо Свобода».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, арешт, СІЗО, загроза життю, Сергія Пашинського

Читайте також: Суд заарештував Пашинського

Як заявив адвокат Андрій Федур, застосування безальтернативного арешту зроблено з метою «забезпечити фізичне знищення мого підзахисного в Лук’янівському СІЗО» в Києві.

«Планується його фізичне знищення як одного з п’яти ворогів країни-окупанта», – додав Федур, згадуючи заяви російського політолога і депутата Держдуми Сергія Маркова, який назвав Пашинського серед п’яти найбільших українських «воєнних злочинців», а також спогади про те, що саме Пашинський став навесні 2014 року одним із ініціаторів активного опору українських силових структур російським гібридним силам на Донбасі з застосуванням проти них бойової зброї.

Адвокат повідомив, що вже офіційно звернувся до органу досудового розслідування щодо негайного гарантування заходів безпеки, бо, за його словами, «є реальна загроза життю мого підзахисного».

За словами Федура, він буде оскаржувати рішення про арешт, яке він вважає «абсолютно незаконним».

Адвокат додав, що навесні 2014 Пашинський був одним з ініціаторів збройного опору російським окупантам на Донбасі. Федур також заявив, що має намір оскаржити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Раніше повідомлялося, що 7 жовтня суд заарештував Пашинського.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року, народний депутат з своєї нагородної зброї поранив у ногу В’ячеслава Химикуса. Сам Пашинський стверджує, що це була самооборона.

До слова: 

Народний депутат Тетяна Чорновол заявила в інтерв’ю про те, що  нардеп від «Народного фронту», Сергій Пашинський, «особисто організовував перше відбиття атаки української армії» під Слов’янськом.

«Відбивав атаки української армії?»