Припинення домінування російського контенту в українському культурному просторі. Можливість україномовним творцям показати, на що вони здатні. Все це сталося саме завдяки президенту України Петру Порошенко.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Ада Роговцева, Порошенко, україномовнимЛегендарна актриса, народна артистка України Ада Роговцева підкреслила, що ніколи не підтримувала “захисників російської мови в Україні”, завжди виступаючи за необхідність захищати в Україні саме українську мову.

Читайте також: Вибори-2019: Тимошенко хоче газ по 3,50 і перевірку відчуженого держмайна

І зараз, сказала артистка, відео з якої розмістив Вася Барабан, саме завдяки тому, що різними способами обмежена потрапляння в нашу країну російського культурного продукту (часто – неякісного, але має потужну маркетингову підтримку), українці побачили, що є куди краща альтернатива. Україна має відповідні світовому рівню свої література, музика, театр та інші види мистецтва.

Підтвердженням тому стали зовсім несподівані події, а саме серйозне зростання популярності українського мистецтва в … Росії. Росіяни завдяки інтернету побачили, що як тільки українське мистецтво отримало можливість розвиватися, пробиватися до публіки, воно так проявило себе, що це не йде ні в яке порівняння з насаджуваної в РФ маскультурою.

А заодно побачили, що українці – високоосвічена, висококультурна і високодуховна нація, а не “дикуни-салоїди”, як їх намагаються зобразити російські пропагандисти.

Ада Роговцева відзначила, що колосальна заслуга в тому, що українська культура переживає, по суті, ренесанс, належить саме Петру Порошенко. І висловила впевненість, що глава держави продовжить роботу в цьому напрямку.