Російсько-українська війна на Донбасі є затяжним конфліктом, метою якого є повне поглинення України Російською Федерацією.

Про це 21 вересня 2019 року заявивив відомий журналіст, публіцист та громадський діяч Віталій Портников в програмі «Суботній політклуб».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Донбас, Портников, Російсько-українська війна, капітуляція

Новое — хорошо забытое старое /Россия разыгрывает на Донбассе сценарий Приднестровья/

«Немає ніякого Нормандського формату, як реального виходу з ситуації, немає ніякого «Женева плюс» чи «Женева мінус», немає ніякого Будапештського формату. Все це наші ілюзії і бажання політиків та дипломатів в якихось формах проводити якісь консультації. А реальність така: або ми продовжуємо війну, аби ми капітулюємо. Крапка», — зазначив він.

«Або ми погоджуємося з тим, що це затяжний конфлікт, тому що його метою є поглинення України Російською Федерацією — заради цього ця війна починалася і заради того вона продовжується. І, можливо, багато хто з Вас, шановні телеглядачі помре ще тоді, коли ця війна буде продовжуватися. Я Вам хочу нагадати, що усі ці конфлікти на території Грузії чи Молдови почалися 1990 року, а деякі ще з 1989 року», — додав журналіст.

За словами Портникова, єдиним можливим шляхом збереження Української держави як такої є «протистояти цій агресії».

«Іншого шляху не існує. Він існує тільки в фантазіях українських виборців. А фантазії і життя — це різні речі», — наголосив він.

Він підкреслив, що у відносинах з Росією українське керівництво може піти зараз лише одним з двох можливих шляхів, тобто або шляхом опору, або шляхом визнання своєї поразки перед ворогом.

Існує альтернатива безумству, яке нав’язує нам Путін — Безсмертний

«Другий шлях — ми капітулюємо. Не має навіть значення що ми для цього робимо. Наприклад, включаємо Донецьку і Луганську так звані народні республіки як автономії у склад України, записуємо щось в Конституцію, амністію терористів робимо, відмовляємося від європейської та євроатлантичної інтеграції. Абсолютно не має значення які умови Росії ми будемо приймати, навіть під західним тиском. На цьому все не закінчиться, а тільки розпочнеться.

Ми перетворимося за деякий часу на таку собі Білорусь, долю якої буде вирішувати Росія: захоче Росія — буде Україна, не захоче Росія — не буде України. Ось Вам і вся історія», — підсумував Портников.