На фото: «Русский мир» марширує в Харкові через півтора року після обрання «когоугоднононепорошенко».

Русский мир ,Харьков ,история ,мнение ,новости ,Украина ,Толстая Политика

Упс-с-с… Та це ж 100 років тому. Через півтора року після того, як «зубожілий» народ на чолі з соціалістами з криками «когоугоднононескоропадского» скинув гетьманську владу і впав під тих, хто наобіцяв соціалізму і «сітний без пайка».

Коли в Харкові проходив цей парад ті, хто наприкінці 1918 року валив гетьманський уряд — усі ці швеці-петлюри-вінниченки-андрієвські-макаренки-чехівські були вже у Відні та Парижі або валізи туди пакували.

А народ, якому вони навішали макаронних виробів на вуха — під владою оцих… що в лаптях.
А ще через 10 років народ власних дітей з голоду їв…

До речі, а чи вам відомо, що починалося усе з підлості. Гетьман Скоропадський визволив Петлюру з тюрми під чесне слово не виступати проти діючого уряду — саме тоді Москва поперла на Україну.

Петлюра чесне слово дав. А покинувши узилище показав гетьману дулю й одразу рвонув до Білої церкви — формувати загони. Не проти Москви — проти Скоропадського. Бо ворог не в Кремлі(с).

А ще: чи відомо вам, що Скоропадський викликав усіх цих чехіських-петлюр-вінниченок-петрушевичей скопом і поодинці й умовляв: хлопці — війна; хлопці, Москва пре, хлопці, що ви робите…

А хлопці такі — та ми ДОМОВИМОСЯ. Як тільки тебе скинемо, анімців, які тебе зхищають виженемо — так і Домовимося. І війну припинемо. Нам з Москви уже пообіцяли — хто завгодно — тільки не Скоропадский.

Вінниченко з Петлюрою, а потім Петлюра з Чехівским насправді хотіли домовлятися з більшовиками. Вони навіть реально вірили, що з Москвою домовитися можна.

Вони навіть армію, яку формував гетьман, розігнали: там офіцери російською мовою розмовляють і за царя воювали, — не наші. Чому лютеранин, литовець, колишній царський полковник Радзінь у тебе в Генеральному штабі, а не патріоти з народу? Чому Генеральним штабом командує колишній царський генерал Рогоза, а не молодий патріот-солдат з пролетарською свідомістю?

 

 

І взагалі армія — це буржуйський інструмент поневолення. А ми мирні люди, нам армія не потрібна. Світ побачить, які ми мирні й розчулиться. А Лєнін поверне бронепоїзди на запасний путь. І настане мир на всій землі. І буде усім порівну. В багатих віднімемо — бідним дамо.

Ви серйозно не знали, що намагання Петлюри створити централізовану організовану армію з Генеральним штабом торпедувалися його ж соратниками? І що настрої загітованого петлюрівськими соціалістами населення був приблизно такий: нема мені чого в армію йти — от якщо дійдуть вороги до моєї Умані, от тоді я…

P.S. Написав оце й думаю: для кого? Да половина взагалі не зрозуміє цих історичних паралелей і сенсу тексту. Дев`ять з десяти про генерала Рогозу ніколи не чули. Половина навіть не помітить, що Русский мир» на цьому знімку в лаптях марширує.

А добрячий шмат почне зараз мені доводити, що Петлюра — величезний патріот, а Скоропадський зрадник. А ще частина — гудити й Петлюру, і Скоропадського та піднімати на щита Коновальця. А хтось згада Болбочана, якого Петлюра знищив, бо боявся конкурента.

А ще знайдуться прихильники Махна й скажуть: дурень це все писав…

А тисяча танків російських біля наших кордонів чекають. І 500 бойових літаків. І 300 бойових вертольотів. І 100 тисяч піхоти.
Чекають. на щось…
Або на когось…

Читайте также: Разве это не пропаганда нацизма?