Голова уряду повідомив, що нещодавно було ухвалено рішення про те, щоб замінити оплату праці вчителям, зробивши її більш сучасною. 

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимира Гройсман, відкриваючи конференцію «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Вчителі, оплату праці

Україна – серцебиття Європи: зворушливе відео про те, що означає «бути в Україні»

«Освіта визначає і сьогодення, і майбутнє. Тема освіти та освітян має лишатися домінуючою в Україні. Дуже важливо, щоб пріоритетність освіти була збережена. Зокрема, щодо оплати праці освітян. Цього літа ми ухвалили рішення про те, щоб замінити оплату праці, зробити її більш сучасною, що дасть можливість підвищити заробітну плату уже у 2020 році для українських учителів від 20 до 70%. Особливо це має торкнутися молодих учителів», — зазначив Гройсман.

Чинний глава уряду Володимир Гройсман побажав успіхів новому складу Кабміну і пообіцяв розповісти про свою майбутню діяльність.