65 округ на Житомирщині завдяки «людині Порошенка» за останні кілька тижнів вже встиг заслужити звання одного з найкорумпованіших в Україні.

Причина криється у шаленому бажанні деяких кандидатів потрапити до Парламенту: вони не нехтують ні реєстрацією клонів, ні поширенням фейків про конкурентів, ні навіть підкупом.

Одним з таких «добропорядних» політиків місцеві жителі називають людину Порошенка Віктора Мельника. За інформацією, яку опублікували в мережі Facebook небайдужі громадяни Мельник неодноразово влаштовував акції підкупу виборців, наприклад, шляхом роздачі квитків на місцевий фестиваль, вартістю кількасот гривень.

Крім того, у ЗМІ можна натрапити на інформацію, що статки для підкупу виборців Мельник заробив не зовсім законним шляхом — вирубував і продавав ліси на Поліссі, за що у простонародді отримав прізвисько «лісник».

Діями «лісника» вже встиг зацікавитися Комітет виборців України, КВУ закликає не ігнорувати такі факти і повідомляти їх за телефоном гарячої лінії. Адже тільки за останній тиждень в Житомирській області зафіксовано декілька випадків можливих порушень виборчого процесу. Так, окрім згаданих випадків у 65 окрузі, у виборчому окрузі №66 (місто Малин) не вистачає 59 печаток ДВК.

КВУ повідомляє, що візьме проблемні округи під контроль та активно буде проводити моніторинг всіх повідомлень про порушення виборчого процесу.

Повідомлення про порушення виборчого процесу та факти підкупу виборців в Житомирській області: 098 170 45 71