Міністерство охорони здоров’я заявило про укладання контракту із фармацевтичною компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 у кількості 25 мільйонів доз на рік.

Про це під час брифінгу 23 листопада повідомив керівник МОЗ Віктор Ляшко.

Щороку компанія Pfizer постачатиме 25 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу

«Міністерство охорони здоровʼя продовжило контракт із компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 на 2022—2023 роки з чіткими термінами поставок цих вакцин. Протягом цього часу Україна отримуватиме по 25 мільйонів доз вакцин щорічно», — зазначив він.

Читайте також: Скільки заробляють фарм-гіганти, які випускають вакцину проти коронавірусу

За словами міністра, вакцина використовуватиметься для проведення додаткових щеплень у разі відповідних рекомендацій національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.

«Кожен заслуговує на можливість бути захищеним від COVID-19, використовуйте своє право бути здоровим. Зробіть щеплення, і бажано, якнайшвидше», — наголосив Ляшко.

Що відомо

  • За добу 22 листопада в Україні виявили 12 729 нових підтверджених випадків COVID-19, через ускладнення хвороби померли 720 людей.
  • Міністерство охорони здоров’я із 9 грудня розширить перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою.
  • Віктор Ляшко 19 листопада повідомив, що Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19.
  • МОЗ України затвердило форму довідки, яку отримуватимуть пацієнти, що мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.
  • У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що українці можуть дізнатися про забезпечення лікарень засобами для боротьби з COVID-19 онлайн.
  • У МОЗ також заявили, що під час новорічних канікул українські гірськолижні курорти працюватимуть тільки для вакцинованих туристів.