Спеціальний представник Департаменту США у справах України Курт Волер знову закликав Росію звільнити полонених українських моряків.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic. росія, Волкер, українських моряків, звільнити полонених

Він нагадав, що 24 українці рівно 100 днів перебувають у полоні після того, Росія необгрунтовано напала на кораблі українського флоту біля Керченської протоки.

Читайте також: ”ТІК” підірвав мережу кліпом про вибори в Україні

«Росія повинна діяти так, як личить великій нації, і негайно звільнити моряків і судна», – написав Волкер у Twitter.

Керівник адвокатів, які захищають полонених українців, Микола Полозов також відзначив 100 днів тримання моряків під вартою. За його словами, росіяни чинять на полонених психологічний тиск, до декого з них для цього підселили «спеціальних сокамерників». Окрім того, Москва забороняє морякам бачитися з рідними та розмовляти з ними телефоном. Зараз зусилля адвокатів зосереджені на формуванні першого пакету документів, необхідних для подання у міжнародні інстанції, у тому числі до Європейського суду з прав людини.