20 квітня, в «день тиші» перед другим туром виборів президента, на телеканалі «1+1» заплановано шоу та фільм за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського, а також проекти очолюваної ним студії «Квартал 95».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, день тиші, шоу, Володимира Зеленського

Про це свідчить телепрограма на сайті телеканалу.

Читайте також: В Германии призвали Зеленского выложить карты на стол

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Так, о 16:35 планується показ шоу «Вечірній квартал», о 18:30 – шоу «Розсміши коміка. Діти», о 20:15 – Чистоnews, 20:25 – знову «Вечірній квартал».

О 22:20 планується показ комедії «Я, ти, він, вона», в якій Зеленський виступає режисером та виконавцем головної чоловічої ролі.

Як відомо, телеканал «1+1» належить олігарху Ігорю Коломойському.

Згідно з ч. 2 статті 57 закону «Про вибори президента України», передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 цього закону серед форм виборчої агітації визначає, зокрема, «оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень», а також «проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії — суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку». Також зазначається, що агітація може вестися «в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України».

Читайте також: Мати Зеленського розповіла, як вони радили сину не йти в президенти, і про роль Коломойського

Нагадаємо:

  • У суботу, 30 березня, в «день тиші» перед першим туром виборів, на телеканалі «1+1» майже всю другу половину дня показували програми за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського або проекти «Кварталу 95».
  • Водночас телеканал «1+1» заявив, що в програмах «Кварталу 95», які транслювалися в «день тиші», Зеленський участі не бере, а в архівному випуску «Вечірнього Кварталу» бере участь як «актор, а не кандидат».

Читайте також: “Чи можете, ви, зараз повторити такі слова?”: Ігор Кондратюк звернувся до Зеленського та Порошенка